vineri, 6 august 2010
Pana cand!
Pana cand terfelirea armatei romane!De ce generalii armatei romane in rezerva si fostii ministri nu iau atitudine transanta viza-vis de tot ce se intampla cu armata romana in intregul ei!Oare cum se simte dl.deputat,fost general ,sef al SMG Badalan cand colegii de partid din parlament si guvern au votat legea discretionara de recalculare a pensiilor militare,(poate si dumnealui a votat!) si" gandurile " ca sa nu zic altfel a celor peste 85000 de pensionari militari se intreaba ce generali a mai dat armata romana!Generali ce nu stiu sa ocroteasca oastea romana sunt generali de "paie".
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu